Sadece

ne Universal Orlando’da eritilmiş otizmli çocuğu sonra bir çalışanın biliyordu

ORLANDO, Fla. – Otistik bir çocuk annesi eğitim empati parkta bir Erime sırasında oğlu sakin yardımcı olan ve Universal Orlando çalışana bir teşekkür içten gönderildi.

Lenore Koppelman oğlu, Ralph, sabırla Örümcek İnanılmaz Maceralar-Man Macera, ziyaretlerinde son adanın Adaları binmek için bütün gün beklemek olduğunu söyledi.

Koppelman beklentisiyle onu vahşi sürüş olduğunu söyledi, ama başa çıkma, “Yakında, çok yakında,” bir iç çekip “bir Ok ile annesinin söz ediliyordu.”

Nihayet Örümcek var zaman yolculuğu Adam ilk başta kendinden geçmişti.

“Sonra neredeyse kurulu sırası bizde ve sonunu göremedi, gözümüzün önünde araçlar, yolculuk bozuldu haberini aldık,” Koppelman Facebook bir yazı yazdı.

Yere yığılmış olan Ralph için çok fazlaydı.

“Hıçkırarak ağlamaya başladı, çığlık, sallanan, nefes nefese kalmak, ve gerçekten nefes almak için mücadele ediyor” diye yazdı. “Orada Jen adında çalışan bir kadın üzerinde geldi… hayır, KOŞTU… ve telaşla ayağa kalkmasını bu yüzden insanlar tarafından ayaklar altına almak istemez gelmeye çalıştım iken, onlar olması gerekiyordu nerede ise yerde onunla gitmem için beni teşvik etti.”

Sonra, Koppleman yazdı, Jen katta onunla bir oğlu var. Anı tarif etti böyle:

Kalbi feryat ederken yanına koydu ve tekrar nefes almasına yardımcı oldu. Ona sakince konuştu, bağırdı ve ağladı ederken, yavaşça hepsini bırakması için teşvik etti. İnsanlar onların etrafında yürümeye devam etmek istedi, bu yüzden orada öyle bakıyor dururdu. Ve sonra mutsuz olmasını ve bu şekilde hissediyorum için sorun olmadığını söylemiş. Anladı. Ben de aynı şekilde hissederdi. Duygularını doğrulandı. Ve orada onu daha iyi hissedene kadar ihtiyacı olduğu sürece kalabilir ona söyledi.

Sadece kriz geçene kadar, Ralph destek verdi, hediyelik eşya dükkanından ona 50 $ ‘ dan daha az bir şey satın almak için teklif etti. Küçük bir defter ve bir kalem seçti, adı ve Örümcek Adamın yüzü ile bir KİMLİK etiketi ile birlikte.

“Daha pahalı olsa bile diğer bazı oyuncaklar önerdi, ve ona Hayır teşekkürler baktı ve şöyle dedi; ‘Ben iyiyim.’ Ve GÜLÜMSEDİ. Ve ona TEŞEKKÜR etti.”

Bu durumda ne bildiği sorulduğunda, Jen ve diğer Evrensel çalışanları otizm ziyaretçilere yardımcı olmak için özel eğitim verildiğini söyledi.

” UZUN süre ona sarıldı ki… bir çok kez, dürüst olmak gerekirse ben,” Koppleman yazdı. “Ve sonra tüm aile stop deposu sol ve doğrudan müşteri ilişkileri için tek bir çukur olmadan yürüdü, Jen övgüsüne.”

Aynı zamanda başarılı bir yolculuk yaptı, Örümcek Adam sürüş deneyimi mümkün olmayan Ralph rağmen birçok Diğerleri teşekkür etti.

“Evrensel bir gezi için tasarruf edeceğiz, ya Florida ya da Los Angeles’ta, Örümcek İLK yolculuğu Adam devam edeceğiz. KESİNLİKLE bizi tekrar bir müşteri var!”

Otizmli bir çocuğun