Yeni Renault Captur Clio ile casusluk-esque

görünüyor

Sadece kılık geniş katmanlarında şimdiye kadar sarılmış öncesi üretim şeklinde görülen, resimleri bildiriliyor La Seine Müzikali tiyatro Paris’te Renault Boulogne-St Lazare merkezi yakınlarındaki Ile Seguin Adada Renault düzenlenen bir toplantıda alındı.

Sonradan yazan Fransız yayın, auto-moto.comve twitter ile Julien Jordy, kimin biyografisi tanımlar onun gibi bir gazeteci için yayın ve haber editörü, tasarım benimser bir daha evrimsel bakışla ön uç olmak benzer bunun yeni Clio ve Espace.

Şimdi markaya sahip olan C-Avrupa’da satılan Megane sedan ve Tılsım gibi ön tampon, arka resmeden bulanık görüntü ağırlıklı bir sivrilen tavan çizgisi gösterir keser şeklinde farlar, tampon üssünde saten Gümüş skidplate ile 3D stop lambaları ve küçük bir windows yuvarlanır.

İç görülmedi rağmen Clio olduğu gibidir ve-15 tarzı, dokunmatik ekran bilgi-eğlence sistemi, tamamen dijital gösterge paneli beş veya on sunulan-inç ve yeni çok fonksiyonlu direksiyon tablet ile donatılmış gelecek şansı var.

Altında Captur olasılıkla mevcut RNE-B platformu korur, ama yayına göre, 4.2 metre toplam uzunluğu ve aşağı katlanabilir arka koltuklar ile 455-litre, gelen 536-litrelik toplam Bagaj kapasitesi arttı,

Clio ile olduğu gibi, Captur 96kW/220Nm veya 150/250nm kaynaktan üreten Daimler ile geliştirilen, iki benzinli Turbo motorlar gibi; geçimsiz iki eyalette üçlü 1.0-litre, 74kW 160Nm/85kW ve 180Nm/ve 1.3 litre dört silindirli co-9.8 kWh pil ile normal havalandırmalı 1.6 litrelik benzinli motor birleştiren bir hibrid motor e-Tech tak sunacak.

Dizel cephesinde, uzun hizmet 1.5 dCı da Mavi dCı ad kazanır ve iki çıkış; 63kW 220Nm/ve 85kW/260Nm gelir. Motora bağlı olarak, iletim seçenekleri-tüm modeller ön olmak kavramalı EDC çift hız-çekişli, beş veya ileri manuel, Xtronic bir V ve 7’sinden oluşacaktır.

Yayın iddialarına göre, Captur satışa Avrupa’da gelecek yılın başlarında (R302 272) €18 000 fiyatlandırma ile devam edecek.

Daha fazla haber yol, indirme Vatandaş uygulaması için iOS ve Android.