ANC anne Bathabile Dlamini üzerinde ’

revelations s

ANC eski sosyal kalkınma ve kadın İşleri Bakanı Bathabile Dlamini karşı olan parti içi farkındaydı çeşitli suçlardan belirginleştirdi istifa mektubu sonrası harekete olacaklar konusunda yorum yapmayı reddetti.

Bu ANC üyelerinin eşleri (CPS) Nakit Mutemet Hizmetleri, sosyal kalkınma Bakanlığı ile sözleşme mahkeme tarafından yasadışı olarak verildi tespit edilen hizmet sağlayıcısı ile görünüşte şüpheli ilişkileri karıştığını iddia dahil.

Nasrec konferans sırasında, iktidar partisi ciddi ANC hedefleri ve destek tehdit “yolsuzluk”bir artış, bölücülük, sahtekarlık ve diğer olumsuz uygulamaları kabul etti.

Her kadro, sanık ya, dürüstlük Komitesine yolsuzluk hesapları … hemen yüzleri DC (Disiplin Kurulu) sürecine dahil olduğu rapor talep edeceklerini parti duyurdu.

“Parti özetle disiplin, soruşturma veya kovuşturma işlemleri karşılaştıkları sırada sorumlu bir açıklama yapmak ya da gönüllü olarak istifa etmeyi, başarısız insanlar askıya alınır.”

Bu çözünürlük ve özgürce suç farkında olduğunu söylüyor, kendisi bir suç olan bu rapor, olmadan mektubunu rağmen, Dlamini hala parti yöneticisi üyesi kalır ve kadınlar Birliği Başkanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

ANC sözcüsü Pule Mabe dikkatleri üzerine istifa mektubunu aracılığıyla itme o konularda içine çekilmiş olmak istemediklerini söyledi. Sadece bir istifa oldu ve bunu kabul etti ve kesin pozisyonunu buna göre doldurulur yapmak için mümkün olan her şeyi “var”dedi.

Salı günü (DA) Demokratik İttifak ise “doğru olanı yapmak” ve kolluk 48 saat içinde bahsetti yolsuzluk iddialarını rapor başarısız olursa Dlamini hakkında suç duyurusunda tehdit etti.

Sadece ANC, siyasi bağlantıları olan ve kendini” eski bakan kaçmak hesap “uzun bir geçmişi vardı”çıkarlarına hizmet etti istifa Dlamini kararı halkın çıkarları “olsa DA sosyal gelişim gölge Bakanı Bridget Masango söyledi.

Masango “SAVCI polise rapor Dlamini 48 saat bu yolsuzluk verecek”dedi.

“Eğer bilmiyorsa, şikayetçi olacağız. Zaten ona karşı yemin altında sosyal yardımlar krize Hakimi Bernard Ngoepe soruşturma ifadesi sırasında yalan söylediği için yargılanmalı mı Ulusal Savcılık Makamı dikkate almak isteyen ConCourt kararı şu yalan yaptırım var.”

Daha fazla haber yol, indirme Vatandaş uygulaması için iOS ve Android.