Teğmen Valisi vekalet

cinsel saldırı iddiaları üzerine adli soruşturma talep savcıların hızlandırmak sürecin Fairfax

Virginia Teğmen Vali Justin Fairfax Senato üzerinde Virginia Eyalet Capitol, 7 Şubat 2019 Richmond, Virginia’da başkanlık yapar RİCHMOND, VA – ŞUBAT 07:. Virginia Eyalet siyaset ayaklanma halindedir, Vali Ralph Northam ve Devlet Başsavcı Mark cinsel tacizle suçlanan her ikisi de siyah ve Teğmen Vali Justin son kullandığı kabul Fairfax Herring. Drew Angerer/Getty Images tarafından (fotoğraf)

RİCHMOND, Va — Teğmen Vali Justin Fairfax avukatları var çağıran savcılar için “hızlandırılmış sürecin” başlatılması cezai soruşturma içine cinsel saldırı iddialarına karşı yapılan onların müşteri.

Siyasi rakipleri başlangıçta iddialarının yayılmasında ve ikinci suçlayan “istifa etmem için ona şantaj yapmaya teşebbüs eden 6 CBS ile elde edilen mektuplarda, Fairfax avukatları iddia ediyor.

Çarşamba, Teğmen Vali temsil eden avukatlar, Boston, MA, ve Durham, NC Bölge Savcısına mektup göndererek, ona karşı yapılan cinsel saldırı iddiaları kadar cezai soruşturma talep ediyorum. İki kadın da cinsel olarak 2000’li yılların başlarında onları Fairfax saldırmakla suçladı.

“Birkaç mesaj bıraktım, tarih var, bu konuda ofisinden siz veya başkası ile konuşmak mümkün olmadı. Süreci hızlandırmak için bir çaba, size gerekli fon sağlamak için bu mektubu yazıyorum,” Durham savcıya mektup okur.

“Eğer halk olacak bekleme hakkına sahiptir savcılık bu konuyu araştırır eğer, Teğmen Vali Fairfax tamamen beraat edeceğine inanıyoruz, o ve ailesi öne hayatlarını ile birlikte hareket etmek mümkün olacak, ve Virginia’nın seçmenler olarak halka hizmet vermeye devam etmek, büyük bir çoğunluk tarafından, yapması için seçtiği mümkün olacak,” bu iki mektubu sonuçlandırmak.

Dr. Vanessa Tyson söyledi Fairfax zorla onu gerçekleştirmek için oral seks bir otel odasında Boston’da 2004 zaman, her ikisi de katılan Demokratik Ulusal Kongre. Tyson hesabı aşağıdaki Meredith Watson ileri hem Duke Üniversitesi’nde üniversite öğrencisi iken Fairfax 2000 yılında ona tecavüz ettiğini söyleyerek geldi.

Nisan ayında, bir gün önce toplanarak Genel Kurulu oturumu, hem de kadınlar için konuştu CBS Bu Sabah Gayle King paylaş onların anıları sözde karşılaşır. Fairfax iki kadın da rıza ile cinsel karşılaştığında korudu. Bir gün sonra görüşmeler, Fairfax yayımlanan sonuçlar bir yalan sınav bu onun avukat söyledi gösterisi yaptığı yorum doğru.

Durham savcılığa gönderilen mektupta, Fairfax avukatları kısa bir süre sonra Dr. Tyson iddiaları gündeme geldi sonra Watson istifasını zorlamak için çalıştığını söyledi. EVMS Yıllığı sayfa üzerinde ırkçı bir fotoğraf ortaya çıktı sonra Gov. Northam istifa yakın görünüyordu sonra her iki hesap kamusal girdi.

“8 Şubat 2019 tarihinde, Bayan Watson avukat Washington’da Teğmen Vali temsilcisi ise avukatı olumlu istifasını Bayan Watson aramak için iki saat içinde yanıt vermedi eğer genel olarak serbest olacağını söyleyerek tecavüz Teğmen Vali Fairfax suçlayan bir ifadesinin bir taslak gönderdi. Teğmen Vali Fairfax istifa içine onu şantaj için bu çabaya yanıt vermedi zaman, Bayan Watson avukatının aynı gün, profesyonel bir halkla ilişkiler firması yardımı ile, Bayan Watson adına Teğmen Vali Fairfax karşı suçlama yapmadan ortak bir bildiri yayınlayarak,” Fairax avukatı Barry Pollack yazar.

İddia edilen karşılaşma ile ilgili e-postalar ve Facebook mesajları ellerindeki ona olan Watson avukatı tarafından yayımlanan ilk açıklama öneriyor olsa da, ama hiçbir e-posta veya mesaj henüz piyasaya çıkacak olan Pollack da yazar.

Suffolk County (Boston) D. A. gönderilen mektupta, Pollack Richmond Belediye Başkanı Levar Stoney Danışmanı eşi başlangıçta Dr. Tyson iddiaları siyasi Fairfax zarar paylaştığı iddiaları yineledi. Hem erkek hem de Demokratik Valilik adaylığı için potansiyel adaylar olarak rivayet edildi.

Belediye Başkanı Stoney ofisi sürekli olarak başlangıçta Dr. Tyson iddiaları paylaşımı herhangi bir ilgisi olduğunu reddetti.

“Bu iddialar Boston ve Durham kolluk tarafından araştırılması gerekir. Teğmen Valisi Fairfax defalarca adını tahliye edemez bir soruşturma talep etti. Son dört ayda sürekli istekleri onun için bu harflerin ayrıntı sebep,” Fairfax için bir sözcüsü yaptığı açıklamada.

Fairfax defalarca cezai soruşturma çağrısında bulunurken, her iki kadın Genel Kurulu ile ilgili tüm parçaları hesaplarını paylaşan çok kamu duruşma için çağrıda bulundular.

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar bu duruşmalar nasıl görüneceğini üzerinde bir anlaşmaya varmak zorunda değil. Ev Cumhuriyetçiler duruşmalar için adil bir yapı teklif ettiler dedi, ama Demokratlar duruşma siyasi amaçlar için kullanılacak olan endişelerini dile getirdi.