Ötesinde Et stok

şu an yanıyor

(BYND) Ötesinde Et hisselerinin %69 Perşembe yakın yana kaymıştı. Şirket Perşembe günü güçlü kazanç bildirdi.

Sahte et çılgınlığı çok gerçek.

Ötesinde Et hisselerinin %69 Perşembe yakın yana kaymıştı. Şirket rapor güçlü kazanç Perşembe günü.

Dahası, hisse başına Pazartesi günkü kapanış fiyatı — $168.10 — $25 hissesi halka ARZ fiyatından yaklaşık yedi kat daha yüksek oldu. Ötesinde girmiştir gibi bir kamu şirketi erken Olabilir.

Protein bazlı bitki yapar-hangi şirket, momentum bir ton vardır. İnsanlar diyetlerine çeşitlendirmek ya da çevresel ayak izlerini azaltmak için bir yol olarak et için gerçekçi alternatifler arıyoruz. Öte gibi Vegan ürünleri et yiyenlere hitap eden ve gerçek et tadı ve hissediyorum taklit etmek için tasarlanmıştır.

Şirketin satış talep olduğunu kanıtladılar. Satışlarının 2019 yılının ilk çeyreğinde — aynı dönemde %215 bir yıl önce ulaştı 40.2 milyon dolar ötesine geçen hafta bildirdi.

Toplam geliri bu yıl aşmak için 210 milyon dolar, 140’dan fazla% son kıyasla bekliyor.

Ötesinde büyük bakkal ürün satan ve restoran zincirleri ile işbirliği yaparak başarı buldu. Tim Hortons, örneğin, ilan Olabilir mi test Ötesinde sosis patty üç, kahvaltı sandviç.

Ama şirket aynı zamanda rakip İmkansız Gıdalar yeni ortaklıklar duyurdu zaman bir destek aldı.

İmkansız Ürün için yüksek talebi karşılamak için mücadele, İmkansız olan ilgi arttıkça, daha fazla müşteri Ötesinde dönüp de olabileceğini gösteriyor. Pazartesi, zaman Ötesinde hisseleri yükseldi %21, ilan İmkansız olduğunu genişletilmesini İmkansız Whopper ortaklığı ile Burger King için fazla 100 yerlerdeki San Francisco Bay area.

Jefferies analisti Kevin Grundy gibi analistler de Ötesinde değer eğer büyük bir zincir, McDonald’s gibi çalışmaya başlarsa daha da büyüyebilir diye düşünüyorum ” dedi.

Fast food şirket henüz BİZE menülere tabanlı bir protein madde bir bitki tanıtmak için karar vermedi. Ama zaten satan bir etsiz burger Almanyave CEO’SU Steve Easterbrook belirtti düşünüyor eğilim burada kal.

— CNN İş’ Danielle Wiener-Bronner bu rapora katkıda bulunmuştur.