Cesedi teşhis Oregon evde eksik olarak

Mickey Mouse kulübünde rol almıştı Dennis Gün bulundu

OREGON — BİR ceset olduğunu keşfetti iki ay önce tespit edilmiş olarak orijinal Mickey Mouse Club Mickey Mouse kulübünde rol almıştı Dennis Gün, Oregon State Adli Tıp Perşembe söyledi.

Bir vücut Gün evinde Nisan ayında bulundu ancak polis cesedin bozulması nedeniyle teşhis için diş kayıtları ve DNA kullanmak koyamadık. Vücut Gün olduğunu ortaya Çarşamba günü, Oregon Eyalet Adli Tıp doğruladı, “soruşturma, kanıt ve diğer bilgileri ile bu sonuca ulaşan,” polis bir açıklamada.

Ölüm nedeni hala soruşturma altında, Oregonian raporları.

Gün, 76, eksik 2018 Temmuz ayında bazı arkadaşlarını ziyaret edecekti o koca Ernie Casewell anlattıktan sonra gitti. Gün arabası olduğunu sonradan yakın Oregon coast, 200 mil uzakta onun ev Güney Oregon şehir Phoenix, sahip iki kişi kimdi “yabancı” olan çift, göre Fox News.

Gün kocası muzdarip Hafıza kaybı ve hastaneye ne zaman eski çocuk aktör kayboldu. Gün onu hastanede kontrol durduğunda panik oldu. Cesedi evde ya da tam olarak bulunduğu bir keşif olmadan bu kadar uzun süredir nasıl belirsizliğini koruyor.

Gün arkadaşları ve yakınları oluşturulan bir Facebook grubu adı altında Yardım Bulmak Dennis Gün. Perşembe günü bir yazı, Janel Duş, Gün yeğeni, sevgi ve destekleri için herkese teşekkür etti ve yardım için polis müfettişleri teşekkür etti.

“Bizim aile nihayet Dennis dinlenmeye biz ailemize huzur için yardım ettiğin için Oregon Eyalet Polisi için gerçekten müteşekkir olduğunu” Duş yazdı.

Gün Mickie Fare Kulüp 1950 çalışması sırasında orijinal döküm üyelerinden biri oldu.

https://www.facebook.com/groups/FindDennisDay/permalink/2061952397248633/

İki ay önce keşfedildi