Burger King’in Whopper İmkansız

San Francisco geldi

İmza Whopper onun vejetaryen bir sürüm Burger King’in test böyle bir başarı elde etti, zinciri dışarı ulusal olarak bu yıl İmkansız Whopper roll etmeyi planlıyor.

Burger King İmkansız Whopper San Francisco Bay Bölgesinde 100’den fazla noktada geliyor.

Bu etsiz hamburger, hangi özelliklerin bir patty bitki bazlı protein şirketi İmkansız Gıdalar, zaten mevcut bulunan Miami, Florida; Columbus, Georgia, Montgomery, Alabama; ve St. Louis, Missouri, nerede burger ilk test. Burger King planları satmak burger ulusal tarafından son yılı.

San Francisco ürün önemli bir artışa işaret eder. Pazartesiye kadar, bu dört pazarlarda 200 yerleri ürünü servis edilir.

Faiz bitki bazlı protein olan ısınma gibi tüketicilerin bakmak için yollar için onların çevresel etkileri azaltmak ve sağlıklı yemek. Ötesinde Et de yapar bitki bazlı alternatifler için et, geçen hafta açıkladığı İlk Çeyrek satışları $40.2 milyon kadar 215% aynı dönemde bir yıl önce.

İmkansız da bir artış görmektir. Bu yana başlatılan bir yeni sürümü ile bitki bazlı protein Ocak, satışlar fırladı %50, şirket dedi.

“Hemen hemen tüm restoranlar bizim satış gerçekten kabaran olmuştur,” İmkansız CEO’SU Pat Brown CNN İş söyledi. Şirketin ürün 9,000 restoranlar da mevcuttur.

Öyle oldu zor İmkansız baş hızlı ivme talep ve deneyimli bir sıkıntısı vardır.

Yetişmek için bir çaba, İmkansız Oakland üretim tesisi şimdi bütün gün çalışır, her gün çalışanlar 12 saat mesai ile. Şirketin üretim hattına ekliyor ve yaklaşık fabrikasında kadrosu iki katına, yaklaşık 70 yaklaşık 130 yaklaşık bir ay boyunca vardır. Artı, teknoloji endüstrisinin vurdu uzmanları için liderlik ekibi toplu.

“Kesinlikle muhtemelen İmkansız Whopper gelecekteki işlemlerini için ürün teslim etmek için gidiyoruz emin olun elimizden” geleni yapıyoruz, dedi Brown. Burger King ülke çapında yaklaşık 7.000 restoranlar vardır.