Anne geçer sonra 6 Chicago yaşındaki aramalar 911, nefes

durur

CHİCAGO — BİR 6 yaşında bir kız olmak diye bir kahraman sonra o aradı 911 zaman onun annesi bayıldı ve nefes durdu.

Powell İlköğretim okulunda Simbi Cibril, birinci sınıf öğrencisi, annesi, Shani Davis, Çarşamba ile mutfaktaydı ve erişte yapmak için annesi istedi. Annesinin göğsüne yemek yapmak bir kere başladı ağrımaya başladı dedi. Sonra da yere düştü.

Davis hastaneye önceki gün acı geri spazmlar için kas gevşetici bir enjeksiyon için gitti. Taburcu oldu, dört saat sonra bayıldı.

Tam olarak ne yapacağını biliyordu eski 6 yıllık onu. İlk müdahale aradı ve sorunun ne olduğunu söyledim.

“Eğer nefes alıyor ve aslında nefes alıyordu ve ölmeseydi görmek mide onu itti miyim diye söylediler,” dedi.

O korkunç birkaç dakika içinde, Simbi memuru annesinin göğsüne basarak tutmasını söyledi ve tekrar nefes almaya başladı. Simbi sonra sağlık görevlileri annesine yardımcı olmak için tüm bilgileri verdi.

O kadar uzun adresi. Adresi Daire numarasını hatırlıyor mu düşünmemiştim. Kendilerini buzz onlar için çan kodu biliyordu söylediler,” dedi Davis.

İki apartman kompleksi 19 katta yaşıyor. Asansörden indikten sonra, Simbi acil personeli için kapıyı açtı. Ayrıca cüzdanından annesinin anahtarları ve KİMLİK almaya gitti.

“…kızım çok şaşırdım tüm bu işler ama onunla gurur duyuyorum,” dedi Davis.

Simbi okulu bıraktı yaklaşık bir hafta var ve asıl onu Simbi diğer öğrencilerle konuşmak ve yardım için 911’i aramak için nasıl onlara hatırlatmak için planladığını söyledi.

Davis doktorların vücut kas enjeksiyon ve tepki nedeniyle bayılmış olabileceğini söyledi. TAMAM olması bekleniyor.

Eski kız annesi bayıldı ve nefes durdu 911’i aradıktan sonra bir kahraman olarak anılıyor