Colorado kadın değerli damgası değerlendirme

sırasında çalındı diyor

PARKER, Kolo. Bir Colorado kadının söylediği bir damga olabilir değerinde binlerce dolar olduğunu çalıntı ise o elde değerlendirmiştir.

Jennifer Hall, George Washington 2 sentlik pul onun aile yadigarı bir koleksiyon parçası olarak teslim olduğunu söyledi.

Damgası 80 yıldan daha eski olduğunu öğrendi ve benzeri pullar 65.000 dolardan fazla online değerinde olduğunu söyledi.

“Çok heyecanlandım,” dedi Hall.

Fazla pul koleksiyonu hakkında bilmeden, Hall saygın bir damga kütüphane, southeast Denver, Rocky Mountain Filateli kaynakları Kütüphaneye almaya karar verdi. Kütüphanede, John Hall adında bir adam pul koleksiyonu hiçbir şeye değmez ona bilgi verdi.

Adam o zaman damgası aldı ve gitti dedi.

“Dedi ki:” sadece bir şeye değmez çünkü bu maçtan atarım.’ Ve dedim ki, ‘Hayır, benim damga var. Bıraktı ve ayağa kalkıp onu takip etmeden masadan uzaklaştı,” Salon ” dedi.

KDVR olayla ilgili kütüphane personeli sordu. Yönetim adam sonlandırıldı açıkladı ve şu anda onu arayan polis ile işbirliği yapıyorlar.

Salon gerçek damgası olmadan, değer veya sorumluluk belirlenemez ” dedi.

Koleksiyon uzmanları pul veya madeni para olup, sertifikalı değer biçen ya da bir satıcı, toplama bir kütüphane değil de değerlendirildi onlar için önemli olduğunu söylüyorlar. Her zaman bir kitap pul veya madeni para koyun ve hiç takdir onları almadan önce fotoğraflarını Çek. Ayrıca, değerlendirmenin bir kayıt oluşturmak için iyi bir fikirdir.