Endişeleri

kayıt yönetim sistemi yükseltme Richmond Polis planlar izleyin

RİCHMOND, Va. — Richmond Polis departmanı’nın kayıt yönetim sistemi için beklenen bir yükseltme Belediye Meclisi üyeleri için dile getirdikleri kaygıları ile bir araya geldi.

(RTAP) savunma grubu Richmond Şeffaflık ve Hesap verebilirlik Projesi üyeleri kamu yorum dönem boyunca Pazartesi günkü Belediye Meclisi toplantısında mavi işaretler düzenledi.

İşaretlerden, “sokaklar Bizim, diyelim ki bizim: giriş bizim öncelik!”

Gruba hitaben şehrin planı için güncelleme APD bu olay suç Bilgi Merkezi, hangi yana kullanmak için uzun yıllar.

“Şu anda kullandığımız sistem, 90’lı,” açıklanan Geçici Şefi William Smith olarak geliştirilmiş bir sistemdir.

Bir Ocak, bir basın bülteni, SOMA Küresel açıkladı onların ortaklığı ile APD için “bir hibrid çözüm ile multi-hukuksal özellikleri kapsayan üzerinde Richmond City Şerifi ve Virginia Commonwealth Üniversitesi.”

Şirketin web sitesine göre:

“SOMA Kayıtları sektördeki en güçlü ve yapılandırılabilir bir Kayıt Yönetim Sistemi sunar. Entegre analitik bir motor kullanmak uygulayarak gerçek zamanlı veri yakalama anlamlıyız. Yargı içinde suç visual anlamak için birkaç entegre CBS haritaları ediyoruz. Komuta personeline gerekli varlıkları ve kaynakları yönetmek ve dağıtmak etkili Akıllı Polislik uygulamak için “mümkün değil”. Ajans etkili bir şekilde suçluların eğilimleri mücadele etmek için karşı reaktif yaklaşım suçu azaltmak ve proaktif bir faaliyet olacaktır.”

Dr. Liz Coston, VCU bir profesör ve RTAP üye, bilgi, sokaklarda mahallelerde ve nasıl kullanılacağı ile endişelerini dile getirdi.

“Kent Konseyi ve bu sistemi uygulamak için planları nasıl bu sistemi kullanmayı planlıyor nasıl Richmond Polis Departmanı şeffaf sağlanması çağrısında bulunuyoruz” Coston dedi. Bilgilerini “sakinleri kişisel bilgilerini nasıl kullandığı ile kaygıları ve nasıl diğer kurumlar ile paylaşılacaktır.”

Şef Smith vatandaşlar halka sunulacak bu portal dönük “ön” polis verilere erişmek mümkün olacağını söyledi. Yeni yükseltmeleri sadece onun memurları sokakta daha iyi bir iş yapmak yardımcı olacağını söyledi.

Smith, “mevcut sisteme giriş için gerekli olan şey gider kısıtlamaları ve sınırlamaları var, hangi verilerin mevcut olduğunu” belirtti. “Verileri bir çok sistem tasarlanmıştır bağlı olarak sorunludur. Çok ileri güncellenen kayıt sistemi arıyoruz.”

Smith yeni sistem bir ara 2020 sırasında çevrimiçi beklendiğini söyledi.

Kent Konseyi Başkanı Cynthia Newbille, “iş yönetimi ile bakacağız organizatörleri söyledi ve bu akşam paylaştığınız endişeleri gidermek için APD.”

RTAP ayrıca Richmond Polis verileri ve kamu görevlileri etkileşimleri bir çalışma yayınladı.

Richmond Polis departmanı’nın kayıt yönetim sistemi için