Yüklenici kepenkli Colortree ona borçlu

93 bin dolardan fazla olduğunu söylüyor

HENRİCO COUNTY, Va. Ani kapanma duyurdu doğrudan posta tabanlı Colortree olan eski bir çalışanı, Henrico, ve baskı şirketi, federal mahkemede bir sınıf hareket dava açtı.

Terry Kennedy Richmond Perşembe günü Colortree İşçi Ayarlama ihlal ettiğini iddia eden ve (UYAR Act) Tebligat Kanunu Eğitimi ABD Bölge Mahkemesi, toplu şikayette bulundu.

Şirket duyurdu Pazartesi buydu kapatma işlemleri ve, sonuç olarak, yaklaşık 240 kişi vardı kaybetme onların işleri.

O ve diğerleri aniden davaya göre sonlandırıldı “oldukları söylendi kadar” Kennedy şirkette üç yıl çalıştı.

Colortree çalışanları “60 Günlük ücret ve faydaları kurtarmak için onları aramak için izin verir UYARMAK Yasası gereği 60 gün önceden sonlandırmaları onların yazılı olarak verilen” olmadığını davalı belirtti.”

(3 Haziran VEC) Virginia İstihdam Komisyonu’na gönderilen bir mektupta, şirketin çalışanları bu tarihe kadar ödenmiş olacak ” dedi.

6 CBS onunla konuşan çalışanları 7 Haziran Cuma günü gelirlerini normal olurdu ama hiçbir şey banka hesaplarına tevdi edildiğini söyledi.

“Hiçbir şey. Ve sadece kendim. En az altı diğer çalışanlar, ‘para duydum.'” eski iş nasıl bir işçi maaş günü kaçırmak göze çok endişeli olduklarını ifade eden ön büro çalışanı, dedi. “Dönen bankada şeyler var mıydı? Ben de paramı alamadım faturaları var mıydı?”

Bir sebeple kapatılması söz ediliyordu Pazartesi günü personel ile bir toplantı sırasında verilen VEC gönderilen mektupta, şirketin kapatılması için bir gerekçe yok, ama bir çalışanın 6 CBS söyledi.

Ön büro çalışanı “herhangi bir mali kaynak devam etmek bulamadı” dedi.

6 CBS söyledi bir e-posta ile sağlanan Colortree uzun zamandır bir müteahhit onun için 28 Şubat 2019 şirketin muhasebe uzmanı tarafından gönderildi.

Colortree muhasebe uzmanı yüklenici, ben 2018 Kasım ayından bu yana bir “(çok güvenilir) demeyi ödenen olmamıştı belirtti. bir adam operasyon ve dengesini 93,326 var.12.”

Başka bir e-posta gönderdiği Colortree çalışanları 5:38 Cuma “belirttiColortree kesinleşmiş anlaşmaları ile borç ve bordro teyit edildi finanse edilen bu öğleden sonra. Çalışanların kazançlarının Pazartesi günü banka hesaplarına olabilir. İçtenlikle bu rahatsızlık için özür dileriz ve sabrınız için teşekkür ederiz.”

E-posta yorum için ColorTree yönetim ve sahiplik ulaşmak için 6 CBS, telefon ve saha ziyaretleri ile birden fazla girişimleri başarısız olmuştur.

Ani kapanma duyurdu doğrudan posta tabanlı Colortree olan