Editoryal karikatürler çalışan durdurmak için eleştirmenler yakınarak New York Times’ kararı

Bir buçuk ay sonra New York Times errantly yayınlanan bir anti-Semitik bir karikatür ile uluslararası baskı, gazete bulunuyor karar için ortadan editoryal karikatürler tamamen.

Kararını açıkladığı bir Times çizeri Patrick Chappatte, yayınlanan bir blog yazısı bağlama kağıdı kararı için son tartışmalara.

Ama James Bennet, editör sayfa editörü, kararı da vaktinden önce telaffuz edildiğini söyledi.

Çoğu okuyucu bakın, Amerika Birleşik Devletleri’nde, bu gazetenin sürümü karikatürler taşımaz dikkat çekti.

CNN İş Pazartesi günü yorumu için bir Kez sordu sonra “için çok minnettarız ve iş Patrick Chappatte ve Heng Kim Şarkı gurur yurtdışı dolaşır New York Times’ın uluslararası baskısı için yapmış; ancak, bir yılı aşkın bir de iç kağıt ile uyumlu hale günlük siyasi karikatürler son vererek edition getirmeyi düşünüyor ve bu yüzden 1 Temmuz ‘da başlayan yapacaktır.” Bennet” dedi.

“Bizim platformlara bakış açıları arasında bir çeşitliliğin nüans, karmaşıklığı ve güçlü bir sesle ifade eden Görüş gazetecilik formları, görsel gazetecilik dahil olmak üzere yatırım yapmaya devam etmeyi planlıyoruz.” Bennet ekledi.

Bu Yeni Dünyaya Hoşgeldiniz grafik anlatımlar — karikatür gibi-şerit-stil serisi“,” Suriyeli bir mülteci aile hakkında içerir. Serisi 2018 editoryal karikatür için Bu Kez ilk kez Pulitzer Ödülü’nü kazandı.

“Daha fazla bu işi yapmak için ve Patrick ve Heng ve gelecekte bu tür projelerde başkalarıyla birlikte çalışmak için umut istiyoruz,” Bennet ” dedi.

Chappatte hemen daha fazla yorum için erişilebilir değildi. Ama Pazartesi günü bir blog yazısı onun, Bu Kez’ ile-ev karikatürcüler ilgisi olan Nisan ayında patlak veren “yaygın öfke” anlattı.

Anti-Semitik resimde İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ve Cumhurbaşkanı Donald Trump geldiği bir dağıtım hizmeti. Görüntü herhangi bir şekilde nefret dolu anti-Yahudi kalıplaşmış uyarılmış inanmıyor daha sonra CNN söyleyen Portekizli sanatçı António Antunes Moreira tarafından çizilmiş. Ama çok sayıda gazeteci ve aktivist Nazi propaganda anımsatan olduğunu söyledi. Bu Kez özür diledi ve bir dizi eylem, uluslararası baskısında yayınlanan çizgi film çizgi filmi ve sonunda seçen editörü ile “disiplin adımları” da dahil olmak üzere açıkladı.

Genel olarak Chappatte Pazartesi yazdı, “korkarım bu çizgi film değil, ama Gazetecilik ve görüş. Ahlakçı çetelerin sosyal medya üzerinde toplamak ve bir fırtına gibi yükselişi, haber merkezlerinde üzerine ezici bir darbe düşme olduğu bir dünyada yaşıyoruz.”

Hala, dedi, “pozitif olmaya devam ediyorum. Bu görüntülerin dönemdir. Kısa dikkat süresi bir dünyada, onların gücü hiç bu kadar büyük olmamıştı.”

Görsel anlatım ve mizah her zamankinden daha fazla gerekli olduğunu söyledi, ama haber kanalları “öfkeli kalabalık korkmayı bırak.”

Pazartesi günü Twitter üzerinde görünür Times’ kararı hakkında bir öfkeye kapıldı.

Ann Telnaes, bir editoryal karikatürist için the Washington Post, adlı Kez “zayıf” kesme Chappatte. Söyledi temasa gazeteye aboneliği iptal et onu “çünkü onlar düştü tüm yayın çizgi film.”