Cutlerville Gün yüzlerce çizer; Diemer Irkları

hayal kırıklığına uğratma

CUTLERVİLLE, Mich. — Cutlerville Gün heyecan verici bir başlangıç için Cumartesi sabah çıktım, ve bir olay Yarışları Brian Diemer Aile foto-finiş – handcycling bölümü sona erdi.

Yaklaşık 1500 kişilik Gaines ve Byron ilçelerinde yıllık Cutlerville Gün katılmak ve hakkında birçok seyirci S. Division Caddesi ile 68. Sokak son durak boyunca sıraya. Sabah gün süren faaliyetlerinin başlaması çeşitli ırklardan Brian Diemer, track & field, Amerika Birleşik Devletleri için 1984, 1988 ve 1992 Olimpiyatları’nda yarıştı – ve medaled Güney Hristiyan lise/Michigan Üniversitesi mezunu almıştır.

Grand Rapids 28 yaşındaki Matthew Chaffee Cumartesi saniyenin 3/100ths tarafından handcycle 5K yarışı kazandı yarışı Müdürü Rob Hyde 17 FOX söyler. 8 dakika 42 saniye sonra kurs tamamladı.

Ana olay, Bryce Bradley, 25, Grand Rapids erkekler Diemer 5K çalışmaz, 14:16 ders saati. Ve Helen Mugo, 33, Bowling Green, Ohio bitiş çizgisine ilk kadındı, 16 dakika, 45 saniye giriş.

Çocuklar ırk ve çok sayıda diğer festivaller dusk, Cumartesi günü bir havai fişek gösterisi ile sona hangi Cutlerville Gün, bir parçasıdır.

Brian Diemer 5K çalışır ve ona yetişmek için zorluk için kullanılan diğer koşucular ise Zaman Baba, sadece biraz başladı.

Diyor Rob Hyde, “Diemer olan yıllık Halka Meydan, burada kimse kim mesaj hızlı bir kez daha onu alır ücretsiz bir çörek.

Hyde “yani, çörek dolu bir vagon çeken bir traktör ile geldi (Diemer) o,” güldü.