Bir barikat olma: MDOT ‘fermuar birleştirme’

açıklıyor

GRAND RAPİDS, Mich. — Yeni inşaat projeleri Batı Michigan’da haşhaş, Ulaşımı Michigan Bölümü için “fermuar birleştirme doğru şekilde teşvik etmeye devam ediyor.”

MDOT düz ileri manevra olduğunu söylüyor olsa da, birçok sürücüler bazı tehlikeli durumlar yaratabilir onu takip etme.

“Fermuar birleştirme bütün mesele bu yüzden yedekleri bitişik etkileşimler etkileyecek kadar gerilere kapsamıyor. Araba tüm mevcut yolları kullanmak için yedekleri şu ana kadar uzatmak istiyoruz” MDOT Büyük Bölge İletişim Temsilcisi John Richard, ” dedi.

Bir fermuar birleştirme amacı yoğun trafikte yedekleri sınırlamaktır, sürücüleri birleştirme ana kadar iki şerit kullanmak ve döner dosyalama almak gerekiyor. Ama bir çoğu hala tek şeritli erken git ve orada kal.

“İnsanlar doğru olanı yaptığını düşünüyorum ve onlar tarafından sol şeritte uçan insan, onlar geldiklerinde ve çizgiyi, insanları kızdıran bu hat zihniyet sadece bu kesim kendi kesim olduklarını sanırlar,” Richard, ” dedi.

Sıranı değil MDOT göre, yapılacak doğru şey bu. Bazı görünüşe göre darılmak.

“Yol hiddetini ve bunun için sürücülerin isteriz tehlikeli bir durum yaratmak dışında ne olursa olsun, eğer açık lane engellemek isteyen insanlar olsun fermuar bir fermuar ya da değil, ve o hiçbir şey yapmaz,” Richard, eklendi.

17 FOX Grand Rapids yakınlarındaki eğer böyle bir sürücü yakalandı.

Bir pikap, iki şerit ortasında sürüş, sol seyahate araba önlemek oldu.

Hiçbir şey,” Richard, açıklanan “iki açık kapı herkesin gitmek olduğunu düşünür gelip Garip ördek gibi oradaki herkese göre görünen bir seri olsun, ve sonra birisi kendi üzerine çıkmak ve bunları engellemek alır ve gerçekten öyle.

Daha sonra, aynı kamyon veers içine sol şeritte yine bir kesme arabadan hemen önce birleştirme noktası.

“Eğer insanlar kurallara uymaya ve birleştirme ana kadar iki şerit kullanarak görürseniz, erken oradaki insanlar hakkında bu kadar üzülüyorsun ve onları engellemeye çalışırlar ve bu durum ortaya istemiyoruz,” Richard, eklendi.