Çiftçi: ‘ben Fair Oaks hakkında

soruşturma gizli gördüğünüz her şeyi inanmıyorum

BYRON CENTER, Michigan. — West Michigan çiftçi gerçekleri içine iddia Indiana Fair Oaks Farms de oluyor hayvan istismarı konusunda yorumlamadan önce bakmak ve tarım işinde başkalarına sor herkes teşvik ediyor.

Diane Loew Byron Center yakınında Indian Trail Çiftlikte kocasıyla çiftlikleri. O ve diğer günlük çiftçilerin son derece zor hayvan bakımı için çalışmak olduğunu söylüyor.

Loew “bize maaş alır.bu da bizim için iyi bir süt üretir, çünkü hayvanlar bizim için yüksek kaliteli her şey için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Loew Hayvan Kurtarma Görevi de KOL Soruşturmaları olarak bilinen tarafından yayımlanan video izlerken mide söylüyor. İstismarı olduğunu inkar etmiyor, Diğerleri video kayıt arkasında yatan nedenleri dikkate almak istiyor.

Loew “bu gruplar tüm hayvan tarım kurtulmak istiyor ve bunu yaparken onlara bir yoludur,” dedi.

Loew işe onun çiftliği belirli prosedürleri takip eder diyor. İlk olarak, loew’s çiftlik arka plan kontrolleri yapar. Bu işe de çiftlik ve daha sonra eğitim gördükleri taciz raporu kabul etmek zorundadır.

Loew “bir zamanlar tüm yapılan, işe,” dedi. “Onları izliyoruz. Onları takip etmiyoruz. O kadar onlara güvenin deneyin başkasını biliyorsun.”

KOL Soruşturma’ kaydı yayımlandıktan sonra Fair Oaks Dr. Mike McCloskey, sahibi, yanıt bir video yükledi. McCloskey göre, çiftlik benzer prosedürleri takip etti.

Çiftlik ortak olma kaydı önce KOL Soruşturma’ video özellikli dört çalışanları sonlandırıldı. McCloskey dost co-işçi yönetimi için eski çalışanların istismar belirtmiş.

McCloskey “bu bir daha olmayacak, kendime ve bütün halk, garanti edemem,” dedi.

Loew çiftlik potansiyel olarak hayvan hakları kar amacı gütmeyen tarafından kuruldu inandığını söyledi. Herkes bilmeden önce daha fazla bilgi edinmek ister diyor.

Loew ayrıca süt sektörü ile ilgili sorular, yerel bir çiftçi ulaşmak için herkes teşvik eder.

Loew “daha fazla seninle tanışmak, sizi görmek istediğini göstermek istiyoruz.” dedi.

KOL Soruşturma Twitter’da video sahnelenen veya Kur sormuş olanlar için yanıtladı. Cevap verdiler:

“Neden dünya üzerinde ki bir anti-hayvan istismarı kar amacı gütmeyen 9+ yıllık tarih ortaya & yargılanması en kötü hayvan istismarı vakaları dünya yaratmak hayvan istismarı? Açıkca çıkarları olanlar tarafından bir karalama taktiği.”