Grand Rapids polis şefi finalist kamu

ile tanışın

(Merkez) (solda) ve Larry Scirotto, Eric Payne Michael Yankowski 13 Haziran 2019 Grand Rapids, Mich ortak bir forum katılmak.

GRAND RAPİDS, Mich. — Grand Rapids’ bir sonraki polis şefi olmak üzere üç finalist halk toplantısı Perşembe geceleri hizmet etmeyi umuyorlar topluluğu ile konuştu.

Olay hakkında eski Şefi David Rahinsky geçen Aralık ayında emekli olduğunda boşalmıştı bu rolü doldurmak için bir sonraki kişiyi tanımak oldu.

City Yöneticisi Mark Washington her aday ile 14 Haziran özel bir görüşme yapacak. Nihai karar Haziran sonuna kadar yapılması bekleniyor.

Rahinsky emeklilik beri, Grand Rapids Polis Departmanı Geçici Şefi David Kiddle önderliğinde olmuştur. Şehir o zamandan bu yana ülke çapında bir arama oldu ve üç aday listesinde azaldı:

  • Grand Rapids Polisi Şef Yardımcısı Eric Payne: 33 yıllık emektar
  • Şef 2013 Adlı Lansing Polis Şefi Eric Payne: 25 yıldır Lansing polis ile olmuştur
  • 23 yıldır Polis Pittsburgh Bürosu ile Çalışmış ve emekli Polis Şef Yardımcısı Larry Scirotto: genç polis şef Yardımcısı seçildi

Adaylar işe alım politikaları, toplum polisliği gibi konular ele alındı ve Canlı bir Facebook yorum bölümüne katılım insanlardan gelen soruları bir karışımını aldı.

TOPLUM İLİŞKİLERİ

Perşembe gecesi konu ne olursa olsun, tartışılan ortak bir tema toplumdaki rolü polis oyunuydu.

Her adayın giriş sırasında, hizmet verdikleri insanlar için yapmak ve şehrin güvenliğini korumak için yapabileceklerini ele aldılar.

Scirotto topluluk ile meşgul olmak korurlar iki polis memuru ve vatandaşların kararlı bir çaba gerektirir diyor.

“Polis yönetimi topluluğu polis ortaklıklar bağlı topluluk katılımı kasıtlı ve çaba olmak, kolaylık olsun dışarı kriz anlarında niyet ve bir gereklilik değil ama,” dedi. ihtiyaçları “Bu örgütün lideri olarak amacım, eğer fırsat verilirse Grand Rapids Polis Departmanı hukuku ulusal altın standart İcra ve polis halkla ilişkiler yapmak için.”

Yankowski polis ile toplum ilişkisi ne bölümü güvenilirlik ve yetkisini veriyor ” dedi.

“Bir örgüt olarak yaptığımız her şey, topluma hizmet ilkelerine geri getir,” Yankowski dedi. “Toplumumuz, meşruiyet aldık, halkımızdan yetki aldık, halkımızdan giriş bizim ihtiyacımız olan halkımızdan yetki aldık.”

Çalıştı ve Grand Rapids son 33 yıl yaşamış Payne, toplumun kolluk ile hissetti acıyı anladığını söylüyor.

“Irksal profilli oldum, bunu anlıyorum. O acıyı anlıyorum. Sadece siyah ve kahverengi, Bosna, Asya değil,” Payne ” dedi. “İlişkileri iyileştirmek konusunda daha iyi olmalıyız. Zorlama ile başa çıkmak için nasıl topluma dinleyin.”

İŞE ALIM UYGULAMALARI

Adayları da hizmet ettikleri toplumun temsilcisi olan kaliteli polis memurları işe ihtiyacı anladıklarını söyledi.

Grand Rapids polis son yıllarda kelepçelemek çocuklarla ilgili olay sonrasında inceleme altında olmuştur, azınlıkların tespiti çalışmaları daha sık trafik durur, eski bir Denizci ve gözaltına hedef alınıyor.

Payne departmanı işe alım kararları standartları sıkın gerektiğini söyledi.

“Standartlarımız sıkın, (almak) daha farklı adaylara ihtiyacımız var” dedi. Şu anda, Grand Valley dışında 11 askerler var. Yasal olarak, bu şehirde yaşamak için onları zorlayamam, ama teşvik vardır.”

Scirotto da memurları şehir içinde yaşamak için ihtiyaç değindi.

Şehir içinde mülkiyet almak “(memurlar şehirde yaşamak için bir zorunluluk var). İşe alım maksatlı ve kasıtlı yapılmıştır. Azınlıklar için potansiyel ile yükselme şansı yok,” dedi.

Yankowski alımı ve uygulamaları işe öncelik koymak istediğini söyledi.

“İşe alma üst bir süreçtir. Kolluk ulusal işi yapmak için işe bir polis memuru bile kriz” dedi. “Eğer çok çalışırsan, bunu başarabilirsiniz. Azınlık/kadın işe %70 işe olmuştur. Genç yaşta gençlerimiz yapmaya çalışın.”

Sağlamanın dışında farklı bir kadro var, polis şefi adayları en iyi adayı tutmaları gerektiğini söyledi.

Dürüstlük, merhamet, empati dolu “son derece etik bir polis memuru. İnsanlara yardım etmek. İnsanlara hizmet hakkında,” Yankowski dedi.

Payne memurları yardım ettikleri insanlar ile bağlanmak mümkün olmak istiyor.

“Orada en iyi aday arıyoruz” dedi. Temel sorunlar ile dinlemek mümkün biriyle ilişki, iletişim kurma becerisi “subay. Bak ben ne için.”

Scirotto polis başkalarına hizmet için kararlı olmak gerekir.

“Onları önce bir polis memuru olmadan önce sergilenen başkalarının hizmetine adamış olan erkek ve kadın,” dedi. “Başkaları için bir bağlılık göstermiştir gerekir. Onur ve saygı ile oluşturulan her kişi.”