Büyük Tat, turnuva bitirmek birlikte

Meijer LPGA Klasik geliyor

Meijer LPGA Classic için Blythefield Country Club GRAND RAPİDS, Mich — yeni ders düzenini bu hafta geldi bile önce oyuncuların düşüncelerini sürünen oldu.

“Taşıyıcı Benji benim 12 numara geçen hafta bence tur ortada bana anlatmaya çalışıyordu” 2015 Meijer LPGA Classic şampiyonu Lexi Thompson söyledi. “Delik ve sonra gerçekten içine aldığı yeni rota hakkında bu delik biliyorsun evet ve hayır şimdi lütfen dur düşünmeye başlayacağım kafamı karıştırıyorsun hayır oh”dedi.

Son yıllarda Büyük Zevki Bahçe ezici bir başarı ile golf alanındaki turnuva bitirmek için hareket sadece mantıklı.

“Par beş bitirmek ile turnuva sona harika olacağını düşündük çünkü delikleri taşımak istedik” Meijer LPGA Klasik İcra Direktörü Cathy Cooper söyledi. “Tüm eylem Büyük Zevki Bahçe yakınlarında bir yerde nerede olduğunu çünkü aynı zamanda harika bir yerdir, aynı zamanda kolay bir giriş var ve 18 çıkış yani hepsi bir araya geldi ve harika bir son olacağını düşünüyoruz.”

“Her zaman bu Büyük Zevki düşündüm ve her şey şampiyon Çok harikaydın” Yeon Ryu dedi. “O zaman 18 sayı kaybetme tür biz gittiğimizde hayal kırıklığına uğramış gibiydim en Büyük Zevki olduğu gibi ayrı bir tür olduğumuz için duygu.”

Eskiden 16 delik, şimdi 18 Delik par 479 bahçesinde sağa doğru hafif bir köpek bacak ile beş, iki finale geç duyma mesafesinde içinde kazanan ulaşılabilir yapma alanında oyuncularının ulaşılabilir.

“Diğer oyuncular bir vuruş liderin arkasında Kartal veya kuş” dünyanın bir numaralı Jin Young Ko için deneyin olmadığını söyledi. “Kimse geleceği biliyor yani bence eğlenceli çok heyecan verici bu yüzden.”

Lexi Thompson üç Kartal ile turnuvanın son delik üzerinde ShopRite Klasik kazandığı geçen hafta daha bak gerek, bu hafta tekrar bir performans sakıncası yok.

“Sağ tarafı yukarı çıkarmam çünkü beş zorlu bir par olduğunu” Thompson ekledi. “Eğer düz gidersen çok riskli bir ödül biraz tür (çimen) bitirmiştim ama insanlar bu yüzden kesinlikle bu delik üzerinde bitirme bence görürsünüz kuşlar ve Kartallar görmek istiyorum.”

İlk turda gidiyor sabah 7 de 15 Perşembe sabahı, hava güzel olursa alır.

Meijer LPGA Classic için Blythefield Country Club’da yeni ders düzenini bu hafta geldi bile önce oyuncuların düşüncelerini sürünen oldu