Ev Demokratlar gecikme bill milletvekilleri veren maaş artışı

Demokrat, yaklaşık on yıl içinde ilk kez milletvekilleri ve Meclis personelinin maaşları kabarık bir fatura erteleme var.

Demokratlar yıllık maliyet-of-yaşam ayarı, sağlanması konusunda devam eden tartışmalar nedeniyle içeren daha geniş kapsamlı bir harcama tasarısının dikkate geciktiriyor o Evi Çoğunluk Lideri Steny Hoyer için Mariel Saez, bir sözcüsü doğruladı. Politik ilk bildirilen gecikme.

Bir temsilci için maaş yılda $174,000 2009 yılından bu yana ayarlandı. Bu yıl 4.500 dolar miktarı artıracak bir ayar, otomatik olarak her yıl tekme ayarlanır, ancak milletvekilleri, son 10 yıl için İptal, büyük ölçüde ülkenin durgunluktan toparlarken artar para vererek kendilerini optik çünkü.

Bu ayar açık olduğunu, Washington’da konut maliyeti son on yıl içinde yükseldi, eve İlçelerde iki konut — Washington ve korumak isteyen üyeler için zor olur diye tartışmaya neden Hoyer gazetecilere geçen hafta açıkladı. Çalışanları enflasyonun yükselmesi için Yardım Alma, ya da olmadığını da savundu.

“Aldığımız maaş iyi bir maaş — bu konuda hiç şüphe yok — ama bir sorun var, Kanun kapsamında, çalışanlarımızın turu,” Maryland Demokrat dedi. “Bu yüzden sadece Kongre üyeleri üzerinde bir etkiye sahip değil, maaş yapılar iç karartıcı.”

Zaman kötü zaman,” diye ekledi, “Kongre üyeleri kemer onların oyuncağı gerektiğini de düşünüyorum. Ama o zamanlar, mahkeme olarak yaşama uyum, maliyet söyledi, değil zam yapmak için makul bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Hoyer geçen hafta California House Cumhuriyetçi lideri Kevin McCarthy ve Louisiana Cumhuriyetçi Kırbaç Steve Scalise ile ayarlama tutma konusunda bir araya geldi ve iki partili bir şekilde yapılabilir mi bu iyimserliğini dile getirdi. Bu Cumhuriyetçiler yardımcıları GOP liderleri pozisyonlar anda yorum yapmaktan kaçındı.

Ayar yasama organı kapsayan bir harcama faturası olacaktır. Faturalar Evin dört diğer harcama faturaları dahil “minibüs” ödenek paketinin bir parçası olarak oy ayarlanmış.