Kate Spade kocası mesajlar

geç tasarımcısı haraç hareketli

NEW YORK – 27 TEMMUZ: Kate Spade Andy Spade, CEO’SU ve Yaratıcı Yönetmeni ve tasarımcısı Kate katılmak AÇIN American Express’ dan 27 Nokia Theater Temmuz 2006 New York City de Kendiniz için bir İsim Yapmak” Spade”. Amerikan Express Matthew Peyton/Getty Images tarafından (fotoğraf)

Ölüm tasarımcısı Kate Spade ve kocası Andy Spade, onun için Cuma günü dokunaklı bir yazı övdü bu yana bir yıl oldu.

O ve kızları Kate’in bellekte bir ağaç diktiğini Andy Spade paylaştı.

“Sevgili Katy, bu ağaç senin için,” diye yazdı. “Büyük pencere dışında bize her gün için büyülü ruh ve enerji yakın tutmak için dikim Bea ve [İ]. Kaliforniya’da yeni evimizi korusun ve yılda 365 gün senin özünü yaymak olacak. Güzelliğiniz için, zeka ve basınç altında grace. Sınırsız cömertliğin için, soğukkanlı dürüstlük ve bütün canlılar için şefkat. Güç için, cesaret ve idealleri için mahkumiyet. Ben ve diğer pek çok kişi inancı için. Bulaşıcı kahkaha ve keskin zeka için.”

Yazmaya devam etti, “seninle asla sıkıcı bir an yoktu. Tepeler ve vadiler ve geçitler ile birlikte hep yanımdaydın serpentined geçtik. Birlikte büyüdük, bir tane daha uzattığı henüz elimizden gelen en iyi şekilde masumiyetimizi korumak için söz verdi. Tevazu her zaman en iyi politika, herkesin içindeki iyiliği görmek ve çılgın ve daha az şanslı için ayağa olduğunu bana sen öğrettin.”

Kate Spade, kim oluşturulan bir parlak renkli ve farklı moda hattı başladı onunla ikonik çantalar, vefat ederek intihar geçen Haziran.

.