Lakeshore sel ve plaj erozyonu Olası Pazartesi

WEST MİCHİGAN — olmuyor böyle çok sık, ama eğer senin yaşadığın o anlık lakeshore, bilmeniz gerekiyor ki güçlü kuzeybatı rüzgarlarının 20 ila 30 mil boyunca çok yüksek Michigan Gölü su seviyeleri olabilir oluşturmak bazı sel. Ayrıca bu yüksek su Seviyeleri ve güçlü rüzgarlar nedeniyle daha fazla plaj erozyon görebiliriz.

Aslında, Ulusal Hava Servisi, yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı LAKESHORE SEL uyarısı yayınladı. Eğer tüm ilçe bu danışmanlık altında ise, gerçekten sadece Ottawa, Allegan, Van Buren aşırı Batı kesimleri için olduğu gibi görünür, akılda tutmak, ve hemen lakeshore de İlçe Berrien. Aşağıdaki grafiğe bakın.

İskeleler ve iskelelerde uzak durmaya söz önemlidir. Bu yapıların bazıları zaten neredeyse bu kadar yüksek olması Michigan Gölü seviyesi ile sular altında, bu yüzden 20-30 mph rüzgar olasılıkla üstünden dalgalar/su itecektir. Bazı ilginç fotoğraflar için yapmak olabilir, ama güvenli bir şekilde kıyıdan onları almak için emin olun. Aşağıda Pazartesi için Michigan Gölü deniz/plaj tahmini bulabilirsiniz.

Dalgalar dört ila altı metre koşu ile Pazartesi günü yüzücüler için YÜKSEK BEACH TEHLİKE RİSKİ vardır. KÜÇÜK TEKNE UYARILARININ da denizciler için geçerli. Akşam rüzgar ve dalga boyları yavaş yavaş düşecek ile azalacak. Hemen lakeshore her şehir ve Michigan Gölü su sıcaklıkları not. Özellikle soğuk…hala 50’lerde!

Al tam Batı Michigan tahmini www.fox17online.com/weather.