Lexi hazır

pençe ile mücadele etmek Blythefield

GRAND RAPİDS, Mich – Lexi Thompson bu hafta yeni bir koyarak inme, pençe kısmen büyük formu sayesinde 2015 Meijer LPGA Klasik ve comest o Blythefield Country Club kazandı.

“Bunu daha rahat alıyorum.” Yuvarlak uygulama sonra Lexi Salı söyledi. “De pençe kullanıyor çünkü Salı günü ABD Kadınların Açık değiştirdim, kardeşi Curtis benim turnuva için geldi, her zaman denemelisin söyledi, iyi çalışıyor ve her zaman bir baskı var ve sonunda bana takmıştı bu yüzden PES ettim.”

Lexi Charleston, Güney Carolina ikinci hafta berabere bitirdi ve ShopRite Klasik New Jersey’de bir galibiyet geçen hafta ile takip etti.

“Bunun için fikir almak ve” Lexi ama benim için daha rahat oluyor ve ben onu seviyorum o yüzden yol tutuşu üst üste sonra çok daha farklı bir şeydir devam eden “inme benim için daha iyi olur bence akar emin yapmada sadece bir mesele değildir.”

Lexi bu hafta son dört başlar onun Blythefield tüm 2015 kazanmasına da dahil olmak üzere ilk on içinde olmuştur düşünüyor kazanmak için bir favori.

“Bu golf seviyorum ve kesinlikle oynadık diğer zamanlarda daha çok yumuşak oynuyor” Lexi. ” dedi. “Bu ders genel olarak bir sürü güzel anım oldu ve sadece turnuva getiriyor ve gerçekten toplum bu olayı destekler ve vice versa yani burada sadece şaşırtıcı, burada Grand Rapids olmayı seviyorum.”

Dört gün turnuvanın ilk turu Perşembe günü başlayacak.