Michigan kadın araba Satıcısı backhanding suçlanan

ırkçı hakaretler kullanarak

LOWELL, Mich. — Bir Michigan kadın sanığın vuran bir kullanılmış araba Satıcısı yüz ve kullanarak ırkçı hakaretler yüzler birden fazla ücretleride dahil olmak üzere etnik yıldırma göre WXMI.

Suçlamaları lowell’da Betten Baker GMC Nisan 24 bir olaydan kaynaklanıyor.

Araç onu takdir ettikten sonra mahkeme belgelerine göre, Shelly Hueckel, Nashville, siyah olan araba Satıcısı ironik.

Mağdurun, Terence Smith “üzüldü ve dolandırıcı olduğumu söyledi.” dedi. “O zaman içeri (a) hile siyah benim için bir başlık (onu) bulmak söyledi.”

Smith bayilik 150 $3,500 2005 F onu takdir ettiğini söyledi. Hueckel değerlendirme yeterli gelmiyordu ve diğer yerlerde daha fazla araç biçildi söyledi.

“Binanın içine (başlık için) alıyorum. Arkamı döndüm,” Smith ” dedi. “El başlık onu ben, beni o kadar ironik ve sallanmaya devam etti ve bunların ortasında, yüzümden gözlüğümü çaldı.”

Smith ona sallanan ise Hueckel da art arda N-kelime kullandığını söyledi.

Smith, “bu benim başıma o kadar, orada duruyorum ve sadece şok içindeyim.” dedi.

Aslında, Hueckel, yaralama gün olayından sonra suçlandı.

Salı günü, Kent County Savcısı Chris Becker etnik sindirme daha ciddi suçlama garanti olduğu Lowell Polis Departmanı tarafından açılan ve daha fazla takip raporu baktıktan sonra kararlı olduğunu söyledi.

Eğer suçlu bulunursa Hueckel 5.000 $hapiste iki yıl ve maksimum olası para cezası ile karşı karşıya. Saldırı suçlamasıyla 500 $ ‘ a kadar hapiste 93 gün potansiyel bir cümle ve olası bir ceza taşır.

Yüzüne bir kullanılmış araba Satıcısı vurmak ve ırkçı hakaretler kullanmakla suçlanıyor