Oklahoma adam onur Ayı kutlamak için bagaj kapağı süsleyen

Destek göster

RYAN, Okla. – Kırsal Oklahoma bir kasabada bir adamdan destek jesti Facebook, hem olumlu hem de olumsuz ilgi çok oluyor.

Cody Barlow Facebook Perşembe günü kamyoneti bir fotoğraf paylaştı. Bagaj kapağı onun “tüm ülke çocukları yobaz okuma parlak renkli koli bandı ve posta kutusu harflerle tasarlanmış gurur bayrağı taşıyordu. Mutlu Onur Ayı.”

Barlow süslemeleri çok fazla değildi, ama onun için önemliydi ” dedi.

Sadece sayısız insanlar nefret ve yargı ile onlar sadece kim vurmuştur, çünkü LGBTQ+ olan ailem ve dostlarım var, ama aynı zamanda, çünkü “bu benim için çok önemli, ve/veya çok seviyorlar, çok uzun zamandan beri kim,” Barlow yazdı.

Kırsal “olarak yaşadığı bölgeyi tarif etti ve bu bölgede çok hoş bir mesaj olmadığını söyledi. Buna rağmen, mesaj kamyonunun Haziran ayı tüm ay için olacak ” dedi.

Barlow” ama bu önemli değil “truck mudding alıyorum, balığa gidiyor, gölde yüzmek, nehirde yüzen, ve diğer birçok “ülke” faaliyetleri, seven bir erkek olduğunu söyledi.

Post 56.000 kez paylaşılan ve olumlu mesajlar binlerce alındı; yine de, bu yazı üzerine bazı yorumlar nefret ve negatif.

Yine de orijinal sonrası, Barlow bu kabul, eğer olumsuz tepkiler aldı umursamıyor söyledi; destek olmak istedi.

“Sonunda herkes gururlu cahiller olumsuzluk düşünmeden yaşamak iç güçlerini bulur umarım,” dedi.