Engelliler

engelli park yeri için Kararname gerektiren ödeme yüzünden üzgün

RİCHMOND, Va. Richmond Şehir alışveriş ve engelli ziyaretçiler için bu alanları erişimin sınırlı olan kent, ücretsiz engelli Park bu yararlanarak mücadele etmek için harekete geçti.

Şehri kabul edilen bir kararname aldı etkileyebilir 28, hangi sağlar ödeme için park yeri için geçerli olacaktır ve vardır engelli park yerleri Şehrin Richmond.

Ama Sandra DeeJames için, 3 Haziran ‘ da park cezası sürpriz geldi.

Yıllardır, DeeJames aşağı Lupus, vücudun bağışıklık sisteminin kendi doku ve organları saldırıları sırasında oluşan sistemik otoimmün bir hastalık için tedavi almak için Sağlık Merkezi VCU için geliyor.

30 yıl yaşadı ve sakatlık üzerinde kalmış olan bir hastalık.

“Bir noktada dört saat vardı, sonra iki düşürmüşler. DeeJames yok ve hiçbir bildirim şimdi,” dedi.

DeeJames posta bildirimi bir tür olmuştur, özellikle engelli çıkartmaları olanlar için devre dışı olması gerektiğini söyledi.

“Neden yanlış yapıyor olanlar için ödememizi yapıyoruz. DeeJames düzgün onları bileti Araştır biliyorsun,” dedi. “Bize bilet yok, bu hiç adil değil. Yeteri kadar gideriz.”

DeeJames aylık sakatlık çeklerini gelemez söyledi hangi bileti için 25 $ödemek zorunda olduğunu söyledi.

“Annem için yaşam giderleri için ödemek zorundayım. Gaz için arabamda ileri geri yapmak için para ödemek zorunda kaldım,” DeeJames dedi. “Benim sigortam ile ortak öder ödemek zorundayım. Ben ücretsiz bir şey almak, inan bana bilmiyorum.”

Sadece şehir gerçekten engelli olanlara yardım etmek için bir şeyler yapabileceğini umuyor.

Bu kadar şey söyledim, kalkıp, bunu yapmaya çalışıyorum “günlük. Tanrı biliyor çünkü ben inancımı tutmaya çalışıyorum beni hayal kırıklığına gitmiyor. DeeJames ama insanlar benim gibi, benim şehrim, beni hayal kırıklığına uğratmak.” dedi.