Oyuncular Meijer Klasik açılış yuvarlak

sırasında yedi saat yağmur gecikmeye tahammül

GRAND RAPİDS, Mich … bir sürü 2019 Meijer LPGA Classic için Blythefield Country Club ama Tabiat ana, inşa başka planları vardı. Ders Perşembe sabah ve öğleden yağmur bir inç üzerinde almak, yedi saat açılış tee kez ertelenmesine olur.

Meijer sözcüsü Christina Fecher, “nereye giderlerse gitsinler onları etkileyen farklı hava,” bu ancak bazı oyuncular bu gece tee dışı değil, yarın ve daha sonra ikinci tura başlayabiliriz yerden olabilir Meijer LPGA Classic de bizim için bir ilk olduğunu söyledi.”

Ve bu durumda, iki grupta ilk iki tur tamamlamak için karanlık ve Cuma günü olacak golf 36 delik nedeniyle kapalı tee koyamadık. Katherine Perry, ancak, par altında yuvarlak onu bitirmek ve şu anda altı kurşun bağladılar mümkün oldu.

“Bizim için ders hazırlanıyor inanılmaz bir iş yaptılar diye düşündüm,” dedi, “Yeşiller harika ve gerçekten orada çok ıslak değildi, bu yüzden gerçekten minnettar bakım personeli için burada su tutma delikleri bir çift vardı.”

Bu arada, diğer oyuncular aslında gecikme yaşadı.

“Bugün başka bir yuvarlak gibi oldu,” üç altında açılış turu tamamlandı-Karen Chung,, dedi, “bütün sabah uyudu o kadar da güzeldi, her 15 dakika sonra alarmım vardı ama çok işe yaradı iyi bir uyku var.”