Polis gencin evine ‘hırsız’

doğru çiftin merhamet övgü

SOUTH EUCLİD, Ohio — Bir Ohio polisi öven bir çift için onların hareket sizin için doğru bir grup genç evde ikamet eden gezindi içine kendi evi Perşembe.

Güney görüşülen bir kadın 6 polis Öklid:davetsiz misafir Parkside Bulvarı evine girdiğini 18: 00 raporlama, yetkililer söylüyorlar.

Bilinmeyen bir adam evlerine girdiğini kadın kocasını uyardı. Saldırgan olmayan sözlü ve haber polis olan birkaç hızlı bir şekilde keşfetti.

Bu arada, eve saldırı çağrısına cevap verirken, polis bir çocuk uzak bir bölgede grup evi terk ettiğini bildirdiği ikinci bir çağrı aldı söylüyorlar. Personel bildiriliyor onu arıyordu. Polis kayıp genç mücadeleci olabilecek bilgi verildi.

Polis Barbaros Bulvarında eve geldiğinde verandada çocuğu ile oturan ev sahibi buldular ve hızlı bir çift ile bir ilişki geliştirdiğini öğrendim.

“Park yerinden ayrılırken, polis arabasına doğru yürüdü grup evde bulunan birey, bu muhtemelen daha önce evden kaçmış bir durum olduğunu söyleyebilir misiniz,” Memur Joe De Lillo dedi.

Ev sahibi rahat olmasını istedi ve sürücü evine çocuğa eşlik edip edemeyeceğini sordu. Genç kadro ile grup evinde bir araya geldi önce ikisi birlikte arabanın arkasına bindi.

“Gerçekten özel bir andı,” De Lillo dedi.

Genç ve ev sahibi yollar ayrılırken önce sarılma ve tokalaşma paylaştı.