Hillbrow binalarına baskın

25 tutuklamalara yol açtı

Hillbrow dört binalar ortak bir operasyonda, “Operasyon Kötü Bina” Güney Afrika Polis Servisi tarafından (JMPD) Joburg’a Metropolitan Polis Departmanı dün basıldı.

Suç faaliyetleri tespit etmek ve eğer şehir tüzük ihlal edildi olmadığını belirlemek Vannin Mahkeme, Muratlı Bina, Stensby Hof ve Sandringham üzerine damladı vardı. Sözde kaçırılan binaları iddia edilen suçlular ve yasadışı göçmenler için konaklama için barınak olarak kullanılır.

Hillbrow polis karakolu için Musa Shihambe, sözcü, 124 erkek profil için karakola çekilen ve parmak izleri kontrol etmek olduğunu söyledi.

124’ün, 21 ilgili belgeleri ve yasadışı polis mühimmat bulundurmak ve bir ev olmak için üç yaptı tüfeği sağlamak için başarısız sonra yasadışı göçmen tutuklandı. Başka bir lisans olmadan alkol sattığı için tutuklandı.

Şüphelilerin, 99 gerekli belgeleri sağlamayı başardık sonra serbest bırakıldı.

Polis-sorun, kurşun geçirmez yelekler, pangas, mermi, uyuşturucu ve tazers el konulan eşyalar arasında yer aldı.

Her dört bina korkunç bir durumda olduğunu, aç, kanalizasyon, elektrik telleri koridorlardan koşarak ve içindeki binalar etrafında ve pilling çöp ile.

Muratlı Bina, polis de küçük bir bebek yalnız odalardan birinde sol buldu. Polis annesi sadece oraya gidip bebek bezi almak çocuğu sol olduğunu iddia eden bir komşu, iyi çocuk bıraktı.

Sakinleri baskında ele nasıl memnun değildi.

Vannin Mahkemede iki yıldır yaşıyor Silibaziso Türk, polis, dolap ve yatağının bozuk olduğunu söyledi.

Hükümetin yaşam koşullarını değiştirmek ve korku içinde yaşıyor olan suç faaliyetlerini durdurmak için umut verici olmuştu çünkü oylama pişman oldu, dedi.

Sakinleri R500 L,200 arasında değişen aylık kira ödemek.

Yaşam koşulları onların mutsuz olduğunu, bölgenin iş yerine yakın olduğu gibi, gidecek başka bir yerim vardı, ancak iddia ettiler.

Göçmenlerin çoğunluğu istihdam değildi.

Baskın başarılı oldu ve bu akınlar daha İstanbul genelinde yer alacağını JMPD için Wayne Minnaar, sözcüsü dedi.

Minnaar “tüm binaları kapatın ve daha olumlu amaçlar için kullanılacak yenilenmiş olacaktır.” dedi.

Tüm sakinleri şehrin iskan Müdürlüğü tarafından taşınmış olacağını söyledi.

Daha fazla haber yol, indirme Vatandaş uygulaması için iOS ve Android.

El konulan eşyalar Arasında