Richmond devlet Okulları

12 sorumlularının işe duyurmak

RİCHMOND, Va. — Richmond devlet Okulları 2019-2020 okul yılı için 12 yeni müdürleri işe duyurdular.

Sorumluları Bellevue Elementary, Blackwell Elementary, Fairfield Mahkeme İlkokulu, George Mason İlkokulu, Ginter Park İlkokulu, George Wythe High School, Greene İlkokul, ortaokul Henderson, John Marshall High School, Overby-Sheppard Elementary, Richmond Community lise ve Thomas Jefferson Lisesi adı verildi.

Albert Hill Orta Okul müdürü daha sonraki bir tarihte ilan edilecektir.

Her aday öğretmenler, personel ve topluluk üyeleri ile panel mülakatlar, RP liderlik ekibinin Şefi Kamras ve üyeleri ile resmi görüşmeler de dahil olmak üzere seçim süreci adım titiz, yedi ile onaylandı.

“Bu adayların her biri aşk ile kurşun ve öğrencilerimiz büyüklük için ilham kaynağı olacak biliyoruz kimin büyük liderler gördük,” RP Şefi Jason Kamras söyledi.

AJ Brewer, Blackwell İlköğretim Okulu bir veli “benim çocuğum etkileyecek kamu okulu yönünü etkilemek için fırsat verdi, çünkü toplum panelinin bir parçası olmak, hem de heyecanlı ve gururluyum.” dedi. “Bu sürecin bir parçası olmak gerçekten geceleri seçmek yardım ettiğim bir müdür ile ona bırakıyorum bilerek uyumama yardım ediyor.”

Aşağıdaki gibi asıl duyuruları:

Bellevue İlköğretim Okulu – V. Tanaia Hines

Tanaia Hines tüm sosyoekonomik geçmişlere sahip öğrenciler excel için gerekli aynı eğitim olanaklarına sahip olmasını sağlamaktadır. Bellevue İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü olarak seçildiği önce, Bayan Hines Müdür Yardımcısı olarak Uluslararası Bakalorya MYP ve KÖK bir okulda Norfolk devlet Okullarında görev yaptı. Bu rolü, öğretim stratejisi, Öğrenme Tabanlı bir Proje hayata o KÖK geliştirmek için geleneksel öğretim zihniyet kayması çalışma-okuma yazma vatandaşları için 21. yüzyıl meslekleri hazır. Yönetim rolleri onun öncesinde, Bayan Hines ilkokul öğretmeni olarak dokuz yıl geçirdi. Bayan Hines Egzersiz Bilimi Cambridge Üniversiteden Okul yönetiminde Old Dominion Üniversitesi ve Master ondan Lisans eğitimi aldı.

 

Blackwell İlköğretim Okulu – Teresa Anderson

Dr. Teresa K. Anderson kentsel ve kırsal ortamlarda öğrenci başarısının artırılması kariyeri geçirdi. Blackwell İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü olarak seçildiği önce, Dr. Anderson öğrenme için bir temel olarak güçlü ve sevgi dolu bir okul kültürü sağlanmış nerede ortak müdür olarak görev yaptı. Daha önce, Dr. Anderson görev olarak Müdür, Müdür Yardımcısı ve 7inci ve 8inci sınıf İngilizce ve Matematik öğretmeni. Dr. Anderson İngilizce Wilmington, Kuzey Carolina Üniversitesi’nden Sanatlar Lisans kazandı ve DePaul Üniversitesi, Fayetteville State Üniversitesi’nde Eğitim Liderliği, Doğu Carolina Üniversitesi Eğitim Liderlik Bilim Yönetim bir yüksek lisans ve bir Doktora Barat Eğitim derecesine sahiptir o.

 

Fairfield Mahkeme İlkokulu – Demetri Vaazlar

Dr. Demetri Vaazlar bir eğitimci olarak çalışmalarını öğrenciler çekirdek için kentsel eğitim geliştirme yaptı. Fairfield Mahkeme İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü adlı edilmeden önce, Dr. Vaazlar Wilmington renk öğrenciler için erken okuryazarlık geliştirmek ve tüm öğrenciler için (SEL), Sosyal ve Duygusal Öğrenme bileşenleri kurulması üzerinde duruldu nerede, Delaware ve Washington, DC’DE bir okul müdürü oldu. Özel Eğitim Uzmanı Koordinatörü Test, Atlanta, Georgia Yerleştirme Koordinatörü ve lise İngilizce Bölüm Başkanı Dr. Vaazlar Gelişmiş olarak da görev yaptı. Dr. Vaazlar İngilizce ve Fransızca Eğitimi Troy Üniversitesi, Central Michigan Üniversitesi ve eğitim programları ve Liberty Üniversitesi Öğretim bir vurgu ile Eğitim Doktorasını Eğitim alanında yüksek lisans ve Eğitim Uzmanı bir Yüksek Lisans diplomasını aldı.

George Mason İlköğretim Okulu – Kimberly Cook

Kimberly Cook öğrenciler için eğitim sonuçlarını iyileştirmek kariyerini ve öğretim ve birden fazla okul sistemi içerisinde öğrenme için çıtayı vardır. George Mason İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü olarak seçildiği önce, Bayan Aşçı Fairfax County devlet Okulları sorumlusu olarak görev yaptı, doğrudan kalite öğretim uygulamaları destekleyen, olumlu bir okul toplum yetiştirilmesi ve işbirliği ve güvene dayalı güçlü evde/okulda bir bağlantı bina. Ayrıca Yılın İlk Yıl Anapara için aday gösterildi. Ayrıca, Bayan Aşçı Fairfax County devlet Okullarında Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı ve Richmond devlet Okullarında Patrick Henry İlköğretim okulunda Anasınıfı öğretmeni olarak göreve başlamış. Bayan Cook Virginia Commonwealth Üniversitesi, Yüksek Lisans onu Virginia Commonwealth Üniversitesi ve George Eğitim Liderlik Master Mason Üniversitesi’nde Öğretim yılında Psikoloji Lisans eğitimi aldı.

 

Ginter Park İlköğretim Okulu – L. Michelle Jones

Michelle Jones her öğrenci için iyileştirilmesi akademik başarı odaklı, her sınıfta, her gün kariyerini harcadı. Ginter Park İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü olarak seçildiği önce, Michelle Overby-Sheppard Elementary Okulun Akademik Müdahaleci olarak görev yaptı, doğrudan işini kolaylaştırarak öğretmen etkinliğinin artırılması gibi, öğrencilerin akademik ve sosyal büyümesini destekleyen mesleki gelişim gömülü. Caroline County, dramatik olmayan dönüştürerek öğrenci performansı geliştirilmiş nerede VA, bir müdür tam akredite bir okulda 4 yıldır okul akredite olarak daha önce, Bayan Jones görev yaptı. Bayan Jones da görevini yaptı asıl Southside İlkokulda Dinwiddie, VA başladı ve onu kariyer olarak 5‘inci sınıf öğretmeni, Kuzey Carolina. Bayan Jones İlköğretim Fayetteville, Kuzey Carolina Üniversitesi’nde Lisans eğitimi aldı ve Yönetim ve Virginia Commonwealth Üniversitesi, Phoenix Üniversitesi Özel Eğitim ve Master Gözetimi Master yapmıştır.

George Wythe High School – Joseph Pisani

Dr. Joe Pisani tüm çocukların akademik ve sosyal büyüme geliştirmeye odaklanmış kariyerini harcadı. George Wythe Yüksek okulunun yeni Müdürü olarak görev önce, Dr. Pisani asıl olarak iki Virginia yüksek okulları, Westmoreland County, Spotsylvania County ve Washington’da Massaponax High School ve Lee Lisesi’nde görev yaptı. Ayrıca bina sorumlusu New York’ta, ortak temel ve lise Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yaptı. New York’ta görev yaptığı dönemde, Yılın ilçe onun 2002 Öğretmeni seçildi ve defalarca Yılın Virginia Asıl aday gösterildi. Dr. Pisani Eğitim Liderlik Capella Üniversitesi Doktora gitmeye hak kazandı ve Okul İdaresi ve Eğitim Bilimi yüksek lisans, hem de New York’ta Üniversite Dowling gelen yüksek lisans Mezunu.

Greene İlköğretim Okulu – Juvenal Abrego-Meneses

Dr. Juvenal Abrego-Meneses kentsel ve kırsal okul hayatına geçirdi, uygulama ve K-12 sınıflarda öğretim kalitesini artırmak için öğretim programları değerlendirme vardır. Greene İlköğretim Okulu, Dr. Abrego yeni müdür olarak görev önce-Meneses lise Değerlendirme ve İyileştirme, ve en son Orta Okul Koordinatörü Göçmen Eğitim Programı ve İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı, Koordinatör olarak görev yaptı. Daha önce, Dr. Abrego-Meneses Eğitim ve Cumberland County devlet Okulları Virginia Bölümü için 8 Bölgede üstün zekalı ve Yetenekli Öğrenciler için Valinin Okul Konut Programı Direktörü olarak çalıştı. Bir ilkokul öğretmeni olarak göreve başladı ve lise İngilizce ve İspanyolca öğretmeni olarak 12 yıl geçirdi. Dr. Abrego-Panama Ulusal Üniversitesi’nden iki Dilli Eğitimde Lisans almaya hak kazandı Meneses, İngilizce Eğitim ve Longwood Üniversitesi, Yabancı Dil, William ve Mary Koleji’nde Virginia Tech 12 Yönetim ve Denetleme ve Eğitim Politikası Eğitim, bir Doktor, Planlama ve Liderlik K) Eğitim Uzmanı Derecesi olarak üzerine, yüksek lisans derecesini İspanyolca eğitimi ve Yüksek Lisans Belgesi, Yaratıcı Yazarlık ve Sanat bir Usta var.

 

Henderson Orta Okulu – Antione London

Antione London öğrenciler, öğretmenler, aileler ve toplumun eğitim deneyimini kariyerini harcadı. Henderson Orta Okulu yeni Müdürü olarak görev önce, Bay London KÖK ve Özel Eğitim öğretmenleri ile çalışma, ve bu yeni öğretmen profesyonel öğrenme Topluluğu ve erkek öğrenciler için bir rehberlik programı gibi programlar kurarak Suffolk devlet Okullarında dört yıl için bir Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Daha önce, Bay London on yıl için iki Müdür Yardımcısı ve bir öğretmen olarak Hampton Roads toplumuna hizmet ve Yılın binayı yerle bir Öğretmen olarak kabul edildi. Bay London Norfolk Eyalet Üniversitesi’nde İşletme Eğitimi alanında Lisans diploması aldı ve Regent Üniversitesi Eğitim Liderlik Master Derecesi aldı.

John Marshall High School – Monica Murray

Monica Murray öğrenciler ve personel tam potansiyellerine ulaşmaları titiz öğretme ve öğrenme ve ilişkiler binası ile yardımcı kariyerini harcadı. John Marshall Yüksek Okulun yeni Müdürü olarak görev öncesinde, Bayan Murray Müdür Yardımcısı olarak öğrenci öğrenme ve büyümeyi desteklemek için öğretmenler desteklenen nerede Armstrong Lisesi’nde görev yaptı. Bir Müdür Yardımcısı görevinden önce, Bayan Murray 22 yıldır Richmond devlet Okullarında öğretmendi, Yılın Finalisti ve Mükemmellik Finalisti Öğretmek için R. E. B. Ödülleri ‘ LAR bir Öğretmen adlı varlık da dahil olmak üzere. Bayan Murray Virginia Commonwealth Üniversitesi’nde Eğitim Liderliği Virginia Union Üniversitesi Fen Bilimleri Lisans ve iki Master ve Sertifika aldı.

Overby-Sheppard İlköğretim Okulu – Shayla Holeman

Shayla Holeman alamayan toplumlarda öğrenciler için akademik, sosyal ve duygusal sonuçları iyileştirmek için çalışma kariyeri geçirdi. Overby-Sheppard İlköğretim Okulu’nun yeni Müdürü olarak görev öncesinde, Bayan Holeman sorumlusu olarak Durham, öğrencilerin akademik performansı artırılmış nerede NC görev yaptı. Daha önce, Bayan Holeman bölgesinde en yüksek akademik kazanımlar için ilk yıl boyunca okula götürdü ve o Kişi İlçe Okulları için Yılın Müdürü seçildi ilkokul Müdürü olarak görev yaptı. Bayan Holeman da Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı ve Richmond devlet Okullarında öğretmenlik kariyerine başladı. İngilizce ve Felsefe Virginia Üniversitesi’nden Lisans mezun oldu ve Virginia Commonwealth Üniversitesi Eğitim Liderliği Strayer Üniversitesi ve bir Post Master dan MBA yapmıştır.

Richmond Community High School – Kenya Massenburg

Kenya E. Massenburg bir eğitim lideri olarak kariyerine geçirdi, öğrenciler hangi öğrencinin başarılı olmasını sağlamak için görev yapıyor, öğretmenler, aileler ve topluluklar ile ilişkilerini geliştirmektedir. (RCHS) Richmond Toplum Yüksek Okul müdürü adlı edilmeden önce, Bayan Massenburg RCHS için geçici müdür olarak görev yaptı, yakından personel ve öğrenciler ile olumlu bir öğrenme ortamı teşvik etmek için çalışan, yüksek akademik standartları korumak, sürekli iyileştirme Teşvik ve ailesi ve toplum ile ortaklıklar geliştirmek. Daha önce, Bayan Massenburg Henrico County çalıştı, asistan ve ortak temel olarak. Bayan Massenburg Sosyoloji ve yüksek lisans Eğitimi Virginia State Üniversitesi’nde Lisans kazandı, George Washington Üniversitesi’nde Eğitim Liderliği yüksek lisansı ile birlikte.

Thomas Jefferson Lisesi – Cherita Sears

Cherita Hollanda Sears sosyo-duygusal gelişimi, akademik başarı ve kentsel okullarda eşitlik teşvik kariyeri geçirdi. Thomas Jefferson Lisesi yeni Müdürü olarak seçildiği önce, Bayan Sears Albert H. Hill Orta Okulda müdür ve Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Daha önce, Bayan Sears Chesterfield County Meadowbrook Yüksek Okulda Öğrenci İşleri Başkanı olarak görev yaptı, Richmond Chesterfield County devlet Okulları ve devlet Okullarında İngilizce Öğretmenliği 13 yıllık kariyeri sonrasında. Old Dominion Üniversitesi ve Liberty Üniversitesi Eğitim Liderlik Master İngilizce Eğitim alanında Lisans derecesi tutar.