Rob Davidson siyasete

Sağlık Kurulu verir

GRAND RAPİDS, Mich. — Michigan 2. Bölge Meclisi’nde bir koltuk için başarısız bir teklif sonra, acil serviste doktor Rob Davidson sağlık hizmetleri daha erişilebilir hale getirmek için bir destek kampanyası başlatıyor.

Davidson, 14 devletlerden 50’den fazla bir doktorlar ekibi ile birlikte Medicare ve Uygun Bakım Koruma Komitesi katıldı.

Görevdeki ABD Temsilcisi Bill Huizenga karşı kampanya sırasında, R-Zeeland Davidson, Merkez ekonomik sorun, sağlık hizmetlerine erişim koruyordu.

Gruba göre, en önemli amaçlarından biri, önceden var olan koşulları olan insanlar için Medicare ve sağlık hizmetlerine erişimi korumak için Trump yönetim ve Kongre teşvik etmektir. Alt reçeteli ilaç masrafları için eylem motive etmek için kendi hedefleri arasında da vardır.

“Yıkıcı hastaların ödemek potansiyel olarak hayat kurtarıcı bir test için ilaç satın almak ya da göze alamaz zaman ne doktora, ve çoğumuz bunu Koz Yönetiminin aktif olarak sağlık bizim dost Amerikalılar milyonlarca uzak almaya çalışırken, artık sessiz değil miyiz,” Davidson açıklamasında, ” dedi gerçekleştirdi. “Sıradan Amerikalı doktorlar tarafta olduğunu bilmek istiyoruz ve birlikte uyuşturucu ve sigorta şirketi insanların sağlığı öncesinde kar koyan politikacılar ayağa olacağız.”