Southside bölgesinde sık, şiddetli sokak sel: ‘üzerinde temelde Her yağmur yağdığında

ilgili’

RİCHMOND, Va. Şiddetli yağmur Richmond civarında düştü Central Virginia – çok sel danışma Cuma altındaydı. Güney Richmond Bölgesinde, su orada yaşayanların caddeler neden endişe aktı.

Delores Williams “sel için kesinlikle çok yaygındır,” dedi, “Ben Her yağmur yağdığında.”

Delores Williams Roanoke St ve Güney Richmond Dunston St. kavşağı yakınında yaşıyor.

Victoria Maddocks “su yolun karşısında benim çim üzerinde yukarı ve nereye gittiğini geçen yaz korkunç bir sel vardı,” dedi.

Victoria Maddocks Dunston Sokakta 2016 yana yaşadı.

Maddocks “selde Arabamı kaybettim, Bodrum benim lağım yarım metre vardı ve bunun yankıları ile başa çıkmak için çok pahalı ve zaman alıcı idi” dedi.

Williams gibi diğerleri inanırken o bölgede daha fazla drenaj olması gerekir.

“Su sadece nasıl çalışacağını görmek, bahçeme içine akıyor, görüyorsunuz. Williams ve sonra diğerlerini aşağıya inecek” dedi. “Ama köşede bir tane var.”

“Temelim, kaygan ve Resimleri gösterdim ve sen videoyu gösterdim. Yani, hiç hoş değil,” Williams eklendi.

Şimdi şehre bir şeyler yapabilir umuyorlar.

Maddocks “ve hava izole bir olay olduğunu ve şehrin hiçbir belirsiz açısından hiçbir sorumluluk taşıdığını söyledi,” dedi.

Kamu Richmond Bölümü Şehir konuyla ilgili CBS 6 bir açıklama gönderdi:

(DEĞİŞTİRİR) Kamu Richmond Bölümü Şehir “Yağmursuyu programı ciddi drenaj sorunları hakkında tüm istekleri alır ve rva311.com kendi istekleri göndermek veya 646-4646 de DEĞİŞTİRİR ve Müşteri ilişkileri Merkezi çağrı kamu teşvik eder. DEĞİŞTİRİR ve bu programı damla yağmur Suyu girişleri ve şehir içinde fırtına drenaj altyapı bakım ve işletmesinden sorumludur. Ancak, nedeniyle yağış çok şiddetli seller şehir sınırları içerisinde dere veya akarsu Richmond Şehri sorumluluğunda değildir. Ekiplerimiz her istek araştırarak, asistan, endişe hafifletmek için imkanlarımız dahilinde her şeyi yapacağız, şehir dere kendi değil. Bizim sorumluluğumuz bittiği yer DEĞİŞTİRİR ve bu Yağmursuyu Programı güvenlik amaçlı taşıma iyileştirilmesi için açık akarsu ve tıkanmalar (örn. logjams) bu dere için bazı “sınırlı yetki” var, ama bu.”

Maddocks