Yetenekli junior yunuslama personel bölgesel final

için Byron Center taşımak yardımcı olur

BYRON CENTER, Michigan — Cam Schuelke, Austin VanderMarkt ve Zach Frasher birlikte birkaç yıldır beyzbol oynuyorum.

“Birbirimiz için her şeyi yapacağız” VanderMarkt dedi.

“Bu çocuklar için her şeyi yaparım,” Schuelke ekledi, “bunlar benim kardeşlerim, ama bu aslında kardeşlerim vardır” diyen bir sürü insan tanıyorum.”

“Hepsi birlikte büyüdü ve onun bir parçası gerçekten harika,” ilk genç yaşından beri beraber oynuyor-yılın koçu Pat MacKenzie dedi.

Üç gençler Höyüğü Bulldogs tüm sezon boyunca, led, birlikte 4-12 kaydı gönderme, şimdiye kadar 171 atış kazandı 21 çalışan 14 shutouts ile birlikte olmasına izin verdiler.

“Sayılarla şaşırdım. Gerçekten dürüst olmak gerekirse,” Koç MacKenzie devam etti, “her yıl bunu yaptılar, onları tebrik ediyorum, Bu iş bir yere koydular.”

“Orada perdelerimizi atma ve savunma işimizi izin gidiyoruz,” VanderMarkt ekledi, “catcher bizim orada attığımız her adım engeller biliyoruz ve savunmamız her hamle yapacağını biliyoruz.”

“Yani yılın son günü kazanana kadar numaralarını harika ama umurumda olan tek şey kazanç vardır, rakamlar bir şey ifade ediyor” Schuelke belirtti.

Frasher “güzeldi ama plaka arkasında savunma ve [Caleb] Regan bizim için çok kredi vermek zorundayız, sadece kusmak her şeyi yapıyoruz.” dedi.

Üç gençler de iki vurucu ve iki mükemmel oyun bu sezon için kombine, ilçe yarı finalde Jenison üzerinde 7-0 bu zaferle çıktı Austin VanderMarkt bir de dahil olmak üzere.

“O tatlı, yaşamak için güzel bir andı,” gülümsedi, “hiç tanımadığım bir yanından insanlar beni tebrik etmek için tekrar geliyor ama, bu takım için her şey.”

Austin, Cam ve Zach arasındaki bağ geri küçükler Ligi başladı ve o gün bu postseason yakıt çalıştırmak için devam edin.

Amacımız ne “aslında Eyalet şampiyonluğu kaybettik Ligde 12 yaşındayken,” Schuelke bahsedilen, “böylece lise şimdi amacımız geldiğinde Tamam gibi ‘biz’ Eyalet şampiyonluğunu kazanmak”dedi.

Plaka arkasında, üst düzey avcısı Caleb Regan dört yıldır takımda ve Bulldog yunuslama personel için sahalar arıyor.

Büyük anahtar kıdemli avcısı olarak Caleb olan” Koç MacKenzie ekledi, “ona iman sahalar arama var ve hepsi birlikte çalışmasına izin verir.”

“Dört yıldır yakaladım en iyisi,” dedi Regan, “sahte değil.”

Bulldogs bölge Şampiyonası Cumartesi günü Rockford 10:00’de Grand Rapids High School al.